Prisimenu, kaip dar vidurinės mokyklos laikais penktos klasės pabaigoje prisijungiau prie aviamodeliavimo būrelio ir ten prasidėjo mano kelias į aviaciją. Nepaprastai dėkingas šviesaus atminimo mokytojui, kuris įtraukė į aviamodeliavimą ir suteikė pradines žinias, iš kokių elementų susidaro sparnas, liemuo ir t.t., kodėl lėktuvas skrenda ir pan. Tas etapas tarsi tapo startu ir apsisprendimu ką noriu ir ką ketinu veikti savo gyvenime. Gyvenimas susidėliojo taip, kad po mokyklos toliau pasukau aviacijos inžinerijos keliu, na o šiandien tai yra mano kasdienis darbas ir pomėgis. Simboliška ir tuo pačiu šventiška, kad šiandien, 2022 spalio 27 baigiau 3 dienų trukmės savo pirmąjį patikrinimą lėktuvų agregatų remonto įmonėje už Lietuvos ribų dirbdamas tarptautiniu ekspertu.

Linkėjimai mokyklai ir mokytojams!
Vidmantas Plėta,
Transporto kompetencijų agentūros Civilinės aviacijos departamento Orlaivių skyrius vadovas

Vidmantas Plėta